Dujob

Gepubliceerd: 1 dag geleden

Pracownik Produkcji Metalu

Kampen

Jako Pracownik Produkcji Metalu będziesz odpowiedzialny za różne prace produkcyjne w obróbce metali. Pracujesz z nowoczesnymi technikami, takimi jak cięcie laserowe, wykrawanie, cięcie, gięcie, składanie i spawanie (robotyczne). Upewniasz się, że produkty są wykonane zgodnie z rysunkiem i spełniają określone normy jakości.

Główne zadania i obowiązki:

  • Obsługa różnych maszyn, takich jak lasery, wykrawarki, giętarki i roboty spawalnicze.
  • Produkcja pojedynczych sztuk oraz serii ze stali, stali nierdzewnej i aluminium.
  • Kontrola, czy produkty są wykonane zgodnie z rysunkiem.
  • Upewnianie się, że produkty spełniają określone normy jakości.

  • Zmotywowane podejście do pracy.
  • Zainteresowanie przemysłem metalowym.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i szkiców.
  • Wlasny transport oraz zakwaterowanie
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego

Nasz klient, wiodąca firma w Kampen, jest rozmieszczony na 3 lokalizacjach i specjalizuje się w obróbce cienkich blach i miedzi. Najczęściej stosowane techniki to cięcie laserowe, wykrawanie, cięcie, gięcie, składanie i spawanie (robotyczne). Z 9 lokalizacjami produkcyjnymi w Holandii jest największym przetwórcą blach w Beneluksie.

Chcesz podjąć to wyzwanie jako Pracownik Produkcji Metalu? Prześlij swoje CV i list motywacyjny do Katarzyny (Kasia) Docter w Dujob na adres Kasia@dujob.nl. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Wyzwaniająca praca na pełen etat w rozwijającej się i dynamicznej firmie.
  • Wynagrodzenie od €2600 do €3400 brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Praca z nowoczesnymi technikami, takimi jak cięcie laserowe, wykrawanie, cięcie, gięcie, składanie i spawanie (robotyczne).
  • Dzienna zmiana od 7:00 do 16:00, 25 dni urlopu i 13 dni ADV.
  • 8% dodatku urlopowego.
  • Zwrot kosztów dojazdu w wysokości €0,21 za km, z maksymalną kwotą €6,60 dziennie.
  • Zróżnicowana praca, w której możesz zrobić różnicę.
  • Dodatek za nadgodziny: 146%, dodatek zmianowy: 117%, dodatek za soboty: 146,6%, niedziele i święta: 200%.

Ref.nr.:a0mJy000005YH5BIAW-NNEAY - RT173106590

Vacature details

Fulltime / parttime

Opleiding

Carrièreniveau

Categorie

Word gevonden door topwerkgevers

Upload je CV en kom in contact met deze top bedrijven.

Upload je CV